لوگوی طراحی سایت سلام به وب

مفهوم دانش سئو در طراحی و پیاده سازی وبسایت
سئو و بهینه سازی رتبه سایت

سئو چیست ؟ ارتقاء و بهینه سازی رتبه سایت برای موتورهای جستجوگر
SEO (Search Engine Optimization)

آیا تنها داشتن یک وبسایت خوب کافیست ؟ پاسخ این سوال قطعا بستگی به تعریف اهداف شرکت موردنظر در داشتن و بهره گیری از وبسایت طراحی شده خواهد داشت. اگر شما مدیر شرکتی هستید که مشتریان از قبل با محصولات و خدمات شما آشنایی دارند و شما دیگر نیازی به جذب مشتری از طریق وبسایت و تبلیغات در فضای مجازی ندارید و تنها هدف شما از داشتن وبسایت ارائه خدمات از طریق وبسایت و به صورت غیرحضوری به مشتریان می باشد، پس تنها داشتن یک وبسایت خوب و کارآمد نیازهای شرکت را پاسخگو خواهد بود. اما درصد بالایی از شرکت ها و موسسات تولیدی و خدماتی تنها به این موضوع فکر نمیکنند. بلکه هدف اصلی آنها این است که از طریق وبسایت و سایر شبکه های مجازی محصولات و خدمات خود را تبلیغ و به مشتریان بشناسانند. پس اینجاست که به اهمیت سئو و بهینه سازی سایت برای انواع موتورهای جستجوگر می رسیم، چرا که تنها درصد کمی از مشتریان چنین شرکت هایی مستقیما با وارد کردن آدرس وبسایت شرکت وارد آن می شوند و درصد بالایی از کاربران که به دنبال کالا یا خدماتی هستند که توسط آن شرکت ارائه می شود تنها نام آن کالا یا خدمات را در موتورهای جستجوگر جستجو کرده و قطعا وارد وبسایت هایی خواهند شد که در ابتدای نتایج موتورهای جستجوگر ظاهر می شوند. پس با این توصیف وبسایت هایی در دنیای رقابت موفق خواهند بود که رتبه های اول گوگل و سایر موتورهای جستجوگر را به خود اختصاص داده اند.
SEO (Search Engine Optimization) به مفهوم بهینه سازی موقعیت وبسایت در نتایج جستجو در انواع موتورهای جستجوگر بوده و امروزه بعنوان یک دانش گسترده ، تخصصی و حائز اهمیت تلقی می شود که به مرور زمان با هوشمند شدن هرچه بیشتر موتورهای جستجوگر بخصوص گوگل ، این دانش نیز گسترده تر و پیچیده تر می شود.
تیم سئوی سلام به وب تلاش کرده تا در این زمینه نیز از دنیای وب عقب نیفتاده و همراه با دانش روز دنیا در زمینه سئو و ارتقاء رتبه سایت در خدمت مشتریان و همراهان خود باشد.