لوگو ثبت شرکت فراگامان

موسسه مالی و حقوقی فراگامان
انجام امور مربوط به ثبت شرکت ، برند و کلیه امور مالی، مالیاتی، حسابداری و بانکی


درخواست مشاوره


ارزش هر کسب و کاری، به کیفیت خدمات آن است


17 سال است که با ارائه خدمات ثبت شرکت با شماره ثبت 13422 در کنار شما هستیم و همه مشتریانمان را عضو خانواده خود می دانیم. سامانه تخصصی موسسه حقوقی و مالی فراگامان عصر مشاوره با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت ، نقل و انتقال سهام شرکت های سهامی خاص و نقل و انتقال سهم الشرکه در شرکت های با مسئولیت محدود ، انحلال، ثبت نام و برند تجاری، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امور مربوط به شرکت ها را در زمینه ثبت و انجام امور مالی و حسابداری، آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به هم میهنان گرامی خود با افتخار اعلام مینماید .
موسسه فراگامان جزو بزرگترین مجموعه های ارائه کننده خدمات ثبت شرکت در ایران می باشد که خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن قرار داده و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

ثبت شرکت در مناطق آزاد

از متداول ترین ثبت شرکت در مناطق آزاد به ثبت شرکت در کیش و همچنین ثبت شرکت در قشم می توان اشاره کرد؛ که برخی از موارد حائز اهمیت را برای شما گردآورده ایم.
هر شركت يا مؤسسه‌اي كه در منطقه ثبت مي‌شود و مركز اصلي آن نيز در همان منطقه باشد شركت ايراني و ثبت شده در منطقه محسوب مي‌شود. در واقع به اين منظور است كه طبق قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران بايد عملكرد داشته باشند ولي با اين تفاوت كه هر منطقه آزاد يكسري قانون‌ها و قوانين مخصوص منطقه را دارد.

ادامه مطلب


سایر خدمات فراگامان


تصویر ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان

«شركتها و مؤسسات دانش‌بنیان»، شركت يا موسسه خصوصي و يا تعاوني است كه به منظور هم‌افزايي علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش‌محور، تحقق اهداف علمي و اقتصادی (شامل گسترش و كاربرد اختراع و نوآوري) و تجاري سازي نتايج تحقيق و توسعه (شامل طراحي و توليد كالا و خدمات) در حوزه فناوري هاي برتر و باارزش افزوده ی فراوان به ويژه در توليد نرم‌افزارهای مربوط تشکیل می‌شود ...بیشتر بخوانید


تصویر اخذ کارت بازرگانی

اخذ کارت بازرگانی

کارت بازرگانی به مجوزی گفته می شود که از طرف اتاق بازرگانی و صنایع و معادن صادر شده و دارنده ان (شخص حقیقی و یا حقوقی) می تواند، به انجام امور صادرات و یا واردات بپردازد. هر شخصی ( اعم از حقیقی یا حقوقی ) كه تاجر محسوب شود می بایستی دارای دفاتر قانونی باشد. این دفاتر طبق قانون تجارت دفتر روزنامه، دفتر كل، دفتر دارایی و دفتر كپیه می باشد.
بیشتر بخوانید


تصویر ثبت شرکت نسبی

ثبت شرکت نسبی

«شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجارتی اسم مخصوصی بین دو یا چند نفر تشکیل و مسئولیت هر یک از شرکاء به نسبت سرمایه ای است که در شرکت گذاشته شده». «اگر دارائی شرکت نسبی برای تأدیه تمام قروض شرکت کافی نباشد هر یک از شرکاء به نسبت سرمایه ای که در شرکت داشته مسئول تأدیه قروض شرکت است»بیشتر بخوانید