لوگوی طراحی سایت سلام به وب

وبسایت استاتیک و مزایای آن
طراحی وبسایت استاتیک

فرق بین وبسایت استاتیک و داینامیک در چیست ؟
طراحی وبسایت استاتیک :

وبسایت ها در حالت کلی به دو گروه استاتیک (ایستا) و داینامیک (پویا) تقسیم بندی می شوند. وبسایت های استاتیک یا ایستا همانگونه که از نام آنها مشخص می شود به وبسایت هایی تلقی می گردد که یک بار بصورت ثابت و اکثرا توسط زبانهای طراحی html و css طراحی و بارگذاری محتوا گردیده و در صورتیکه نیاز مجدد به تغییرات در ساختار و قالب و محتوای وبسایت باشد، این کار می بایست توسط خود طراح وبسایت و با کد نویسی انجام گردد که با صرف هزینه کم توسط خود طراح انجام می پذیرد.
پس طبق این تعریف، نتیجه می شود که این گونه از وبسایت ها توسط مشتریانی سفارش داده می شود که بدنبال وبسایتی هستند که بیشتر جنبه تبلیغاتی و معرفی محصولات و خدمات به مشتریان را داشته و نیاز به تغییرات کم و در بازه های زمانی طولانی تر در وبسایت طراحی شده احساس می شود. همچنین نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که وبسایت های استاتیک علاوه بر اینکه پنل مدیریت محتوا ندارند، امکان تعریف و دسترسی به پایگاه داده نیز در آنها وجود ندارد و به همین دلیل امکاناتی از قبیل ثبت نام و لاگین، امکان تبادل اطلاعات از طریق وبسایت بین کاربر و مدیر سایت و به مراتب امکان ارائه هرگونه خدمات آنلاین به مشتری از طریق وبسایت وجود نخواهد داشت.
بنابراین اگر زمینه فعالیت شما به وبسایتی نیاز دارد که اطلاعات آن انبوه نبوده و در چند صفحه میتوان آنها را خلاصه کرد و در طول زمان نیاز به تغییرات اندک در محتوای وبسایت احساس میگردد و نیز اگر رابط بین شما و کاربران وبسایت تنها از طریق تماس تلفنی، شبکه های مجازی و یا مراجعه حضوری بوده و هدف از داشتن وبسایت تنها نمایش محصولات و خدمات به مشتری می باشد، پیشنهاد می شود که وبسایت استاتیک را برای کار خود انتخاب نمائید چراکه با این انتخاب قطعا در زمان و هزینه به مقدار قابل توجهی برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود زیرا وبسایت استاتیک بدلیل ساده بودن و عدم نیاز به تعاریف دیتابیس و دسترسی و کدنویسی ساده تر از وبسایت داینامیک، زمان کمتری برای طراحی نیاز داشته و به مراتب هزینه طراحی سایت استاتیک نیز به میزان قابل توجهی کمتر از هزینه طراحی و پیاده سازی وبسایت داینامیک خواهد بود.

لطفا قبل از هرگونه خرید و سفارش طراحی وبسایت جهت کار خود با کارشناسان ما تماس بگیرید. مشاوره در این زمینه و سایر زمینه های طراحی و برنامه نویسی تحت وب از خدمات رایگان تیم طراحی سلام به وب می باشد.